![]() |
Sectie voor de fotografen onder ons?
Op de racecircuits en op dit forum zie ik heel wat mensen die geïnteresseerd zijn in fotografie van racewagens, maar ik vind er geen sectie van terug op de paddock. Nochtans lijkt me dit wel interessant? Technische tips, shooting spots, aankopen, photoshop-bewerkingen, afdrukken, enz...:applaus:
Zou leuk zijn als we op de Paddock zo'n forumsectie zouden hebben. Zijn er nog mensen die m'n mening delen?:bye: |
Ik vindt het wel een goed idee
|
Een forum is een levend iets. Veranderingen zijn altijd mogelijk. Moeten de fotothreads van de diverse evenementen dan ook in deze sectie?
Zou je als fotograaf in dat subforum bepaalde privileges willen hebben? Attachements? Grootte van de foto? |
Als beginnend fotograaf kan ik zoiets alleen maar toejuichen. Indien dit zou doorgaan, zou het volgens mij nodig moeten zijn om de foto's in de originele groote te laten zijn, om dingen duidelijk te makeb.
|
Quote:
Attachements zouden wel handig kunnen zijn ivm kleurprofielen, enz..., maar ik weet niet in hoeverre dit mogelijk is met de forumsoftware & webspace natuurlijk;) Quote:
My 2 cents:D |
De vraag om een apart foto forum is, denk ik, al enkele keren eerder aan bod gekomen. De boot is toen steeds afgehouden geweest omdat DePaddock in principe niet echt een fotoforum is en dat er daarvoor - zeker ivm de technische tips & trics er andere en veel betere fora reeds bestaan. (www.belgiumdigital.com, www.zoom.nl en noem maar op.)
Vragen die specifiek betrekking hebben op de technieken enz. hebben steeds een plekje gevonden onder "Informatica" vermits digitaal enz. Als je nu zelf aangeeft dat de fotothreads er niet in thuishoren en in de desbetreffende categoriëen dienen te blijven, denk ik dat het antwoord al gegeven is... Indien er een subforum "Fotografie" aangemaakt zou worden, waar enkel vragen mogen gesteld worden en ervaringen kunnen gedeeld worden - zonder dat de fotothreads er in thuis horen - denk ik niet dat het een onverdeeld succes zal worden. Dan denk ik dat je je vragen gewoon in Informatica beter kan stellen. Er zijn daar overigens in het verleden al enkele aardige topics ivm fotografie geweest - je moet er maar eens in gaan grasduinen. Gelezen worden die dingen altijd en antwoord krijg je ook gegarandeerd. Een forum bijmaken om bij te maken, terwijl er al een werkbare oplossing is, lijkt me geen goed idee. Dan kunnen we wellicht - net zoals bij de US-Series forum (ahum benaming?) indertijd - het zaakje weer sluiten na een jaartje of zo, vermits weinig écht verkeer. my 2 cents. ;) |
Quote:
Ik ben zelf niet echt een fotograaf. Ik heb een simpel digitaal dingetje en wil ook niet meer. Maar als ik inderdaad hier eens kijk, zijn hier veel hobby fotografen en voor hen lijkt het me een leuk initiatief...net als het modelbouw - hoekje. Gewoon raad enz aan elkaar vragen, kan geen kwaad. Ook als niet fotograaf, heb je dan een hoekje waar je met je vragen heen kan...daar is dan wel iemand die een tip heeft. Zelf zou ik die foto-treads in het item van het evenement houden. Anders wordt het wat overzichtelijk. Maar een een "vraagbaak" hoekje, lijkt me best leuk en handig En voor de "leden" daarvan, is het wel handig dat zij een privelege hebben (misschien volgens voorbeeld van de "werkbank"). Het is handig als je iets te vragen hebt, kunt verduidelijken met een fotootje... Oh ja, de Paddock is één van de weinige forums waar zoveel foto's bijeen te vinden zijn van verscheidene Belgische autosport evenementen. Een voorbeeld voor de rest van de wereld... |
Ik denk dat misschien huudo's idee een goed is. Het Informatica forum ernoemen naar iets als "PC en Fotografie"?
|
Quote:
De "leden" v/d modelbouw die over attachment privileges beschikken, betalen allen daarvoor een bijdrage, lees, ze zijn allemaal in orde met hun lidgeld (15 euro/jaar). Indien de fotografen diezelfde privileges willen, lijkt het me logisch dat ook zij dan in orde zijn met hun lidgeld. ;) Wat natuurlijk niet wegneemt dat diegene die verkiezen van dit niet te doen, uiteraard ook kunnen deelnemen aan de discussies - net zoals bij de modelbouwers trouwens - maar dan zonder het "gemak" v/d uploads. |
Quote:
|
Quote:
|
Quote:
|
Op vraag van jullie zal het forumonderdeel Informatica voortaan ook over Fotografie gaan. De titel is al aangepast. Vragen, tips, ... over fotografie kunnen vanaf nu dus daar komen.
Een direct linkje: Informatica en Fotografie |
Quote:
|
Quote:
|
Quote:
|
Quote:
|
All times are GMT +2. The time now is 18:19. |
Powered by vBulletin® Version 3.8.2
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.