Nog iets leuk gelezen hierover op autosport.nl.
Quote:
Op weg terug vanaf de DTM-test op het circuit van Hockenheim belden we de coureur van het HWA-fabrieksteam. Albers: “Wat wil je dat ik zeg? Er wordt gepraat, we praten altijd, maar tot er iets concreets valt te melden kan ik er ook niet zoveel over zeggen. Ik ben op dit moment met de DTM bezig en ik wil het seizoen zo goed mogelijk eindigen, ondanks dat we geen kampioen meer kunnen worden.”
En over het feit dat de Mercedes-coureur op dit moment geen Superlicentie heeft: “Ik ben Duits Formule 3-kampioen en er valt altijd wel wat te regelen.”
|
Ja, ja, een superlicentie kan je "regelen". Bij Bas Leinders is dat niet gelukt en die had heel wat ervaring in F3000 en WS, maar bij Alberts zou dat wel lukken ... Ik denk dat hij zoals iedereen 300 km zal moeten rijden.