Thread: copyrights
View Single Post
  #4  
Old 12-12-2005, 19:40
Stefan Stefan is offline
De Paddock Regular
 
Join Date: Apr 2003
Location: Roosendaal(nl)
Posts: 364
Dit betekent natuurlijk niet dat jullie die foto's na de awards mogen gebruiken voor andere (commerciële) doeleinden. In het regelement staat duidelijk dat ik van mijn copyrights afzie tijdens de awards

Quote:
-Door deelname aan de De Paddock Photo Award geeft iedere deelnemer de toestemming aan De Paddock vzw om deze foto’s gedurende de duur van de wedstrijd on-line te plaatsen zonder aanspraak te kunnen maken op eender welke vorm van copyright. Iedere foto zal voorzien worden van een De Paddock Photo Award deelname nummer. Dit wil zeggen dat het copyright gedurende de volledige wedstrijdduur aan De Paddock vzw overgedragen wordt.
-Na afloop van de wedstrijd blijven de foto’s online op de server van De Paddock vzw. Deelnemers die hier bezwaar tegen hebben, dienen dit kenbaar te maken in het deelnemingsformulier. De foto’s blijven ten allen tijden eigendom van de deelnemers.

Last edited by Stefan; 12-12-2005 at 19:45.
Reply With Quote