View Single Post
  #403  
Old 22-03-2007, 23:33
Scapa's Avatar
Scapa Scapa is offline
De Paddock Enthousiast
 
Join Date: Jul 2001
Location: Everywhere
Posts: 4,300
SRO mag de Belgische teams op hun twee knietjes bedanken dat ze alles nog zo snel voor elkaar hebben gekregen. Nooit gedacht dat er de eerste race al zo'n stratveld zou staan. Bij ORECA, Mosler en in mindere mate Porsche (altijd druk daar ;-)) hebben ze hun handen meer dan vol gehad (niet dat ze dit erg hebben gevonden maar dat is een andere zaak).

Enig probleemgeval lijkt de G&A Mosler te worden, toch de klasse waarin deze al dan niet mag aantreden. Als ze in deze configuratie wordt toegelaten in GT1 is het hek van de dam en komen we weer in de Belgische compromissen terecht... In GT3 config zetten en hopla voor een paar jaar zijn ze in orde. Ook op Europees niveau zullen ze in meer kampioenschappen welkom zijn. Nu lijkt alleen DSC een uitweg.

Iets meer afwisseling had gemogen maar voor een eerste jaar zit dit toch wel goed. Hiervoor kan je nog altijd terecht in de BTCS.
Reply With Quote