![]() |
|
|
![]() |
|
Thread Tools | Rate Thread |
#1
|
||||
|
||||
Midland ontkent alle geruchten, daarom fruitblikje Del Monte als 3de coureur.
Het afgelopen jaar is Midland meerdere malen een geliefd onderwerp geweest voor diverse speculaties. Ze doen er dan ook nog niks aan om e.e.a. te voorkomen.
Het begint met het vertrek van technisch directeur Burgess: Quote:
![]() Eigenaar en miljardair met een luchtje Alex Shnaider ziet Midland als een investeringsverhikel: Quote:
![]() Irvine en/of Tariko hebben al meerdere malen Midland op het oog gehad, de laatste in de rij is de Prins van Orleans (Racing Engineering) Om toch de schijn te wekken dat ze serieus bezig zijn gooien ze een bericht de wereld in dat ze hun verouderde windtunnel gaan "up-graden". Ouwe zooi in een nieuw jasje. Alle andere teams bouwen nieuwe windtunnels maar onze Russische vrienden denken met een verbouwing het probleem op te lossen. Waar ze in de tussentijd gaan testen is onbekend, ze willen ergens capaciteit en ruimte inhuren. Zal dan wel onder rembours zijn ![]() De geruchten over de (bewust?) slechte financiele structuur blijven desondanks aanhouden. Soms komt de bevestiging uit een andere hoek ![]() Quote:
Quote:
![]() Die gast zit er puur om zijn centen in en niets anders. Als het budget van Midland in orde is, volgens diezelfde Kolles, dan snap ik deze keuze niet. Na Winkelhock, Rusinov, Mondini en Sutil is Del Monte dus de 5de testrijder van Midland. Je zou denken dat ze de meeste testkilometers maken maar dat blijkt net ff anders uit te pakken. En iedereen blijft die persbabbels van Midland maar lezen ![]() edit: typo's
__________________
Confidentiality Notice: This communication and any accompanying attachments contain confidential information intended for a specific individual and purpose. This communication is private and protected by law. If you are not the intended recipient, you are hereby respectfully notified that any disclosures, copying, forwarding or distribution, or the taking of any action based on the contents of this communication is strictly prohibited. Last edited by Mark; 18-04-2006 at 22:17. |
#2
|
|||
|
|||
Quote:
|
![]() |
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests) | |
|
|