![]() |
|
#1
|
|||
|
|||
stage 3 - Monday 2 January 2006 | Nador > Er Rachidia
Quote:
|
#2
|
|||
|
|||
De eerste motards zijn al binnen. Caldecott wint de 3de rit, Depres is eerste algemeen.
Quote:
|
#3
|
|||
|
|||
Ik vind dat die live tracking van dit jaar toch niet gebruiksvriendelijk werkt
![]() Enkel de nieuws flashs op de website bevatten wat nuttige informatie: Quote:
|
#4
|
||||
|
||||
Ik heb ook al gevloekt op die live-tracking
![]() |
#5
|
|||
|
|||
Vorig jaar wist je tenminste op welk tijdstip een piloot aan de proef moest beginnen en had je gedurende heel de dag tussentijden bij de verschillende checkpoints. En je kon met de hulp van de tijden van de motards uittellen op wanneer ze ongeveer aan de volgende tijdsmeting passeren.
|
#6
|
||||
|
||||
Quote:
|
#7
|
|||
|
|||
Quote:
Gelukkig is er de statisch website van de uitslag van de etappe nog: http://www.dakar.com/2006/DAK/LIVE/u...ement/CSA.html Er zijn al 7 wagens binnen. Mitsubishi doet een goede zaak. Sainz verliest tijd omdat hij al eerste moest vertrekken en wat navigatieproblemen gehad heeft. Last edited by gwyllion; 02-01-2006 at 16:06. |
#8
|
|||
|
|||
Schlesser wint de etappe. Alles zit zeer dicht bij elkaar; de verschillen zijn zeer klein. Enkel Sainz en Alphand, die 1ste en 2de moesten starten, verliezen meer dan 6 minuten.
Gordon kan ook goed mee met zijn Hummer. Benieuwd wat dat in de duinen gaat geven. |
#9
|
|||
|
|||
De top 12 algemeen geeft de machtsverhoudingen duidelijk weer: 4 Mitsubishis, 5 Volkswagens, Schlesser, Gordon en Al Attiyah. Ik denk dat we de winnaar in dat groepje zullen moeten zoeken.
|
#10
|
||||
|
||||
de buggy's deden het nogal goed vandaag !
Gordon nu op de 8dte plaats algemaan met de hummer !! ![]() ![]() |
#11
|
||||
|
||||
Quote:
__________________
http://www.tomvanloon.com | BMB Inters MX2 http://www.stevenvandun.com | BMB Nationalen MX1 |
#12
|
||||
|
||||
Henrard 17e en Loix binnen als 40e...zal nog wel wat zakken. Wauters zal bijna ook wel binnen komen....die zat bij momenten voor Loix in de stage.
__________________
http://www.tomvanloon.com | BMB Inters MX2 http://www.stevenvandun.com | BMB Nationalen MX1 |
#13
|
|||
|
|||
Henrard moet het natuurlijk van de lange duinenritten hebben. Loix zal zich nog wel wat aanpassen aan heel het gebeuren en de Bowler is natuurlijk ook een echt zandmachien
![]() |
#14
|
|||
|
|||
De Belgen voorlopig:
Last edited by gwyllion; 02-01-2006 at 18:45. |
#15
|
||||
|
||||
Henrard gaat elke dag sneller en sneller, spijtig dat hij de Touareg niet beter heeft kunnen leren kennen voor de Dakar zelf. Ongetwijfeld had hij dan minder moeten toegeven op de top en had hij al een top 15, mss wel een top10 result kunnen neerzetten.
Maarja, de weg is nog lang naar Dakar.... Ik hoop dat de mindere results van Wauters komen doordat hij nog in het ritme moeten komen, want ik had wel heeeeeeel wat meer verwacht dan dag resultaten rond de 80e plaats... Ook weer straf dat juist tijdens crono in de Dakar die nafttank moet beginnen raar doen.... terwijl ze ervoor al vele uren hebben getest... Ik heb daarnet ff opgezocht in welke truck juist onze Belg Francois Verbist zit, het is truck nr 539 (nr 9 vh VW leger). Ze rijden over de piste (dus ook tegen de crono), als ik het goed voorheb rijden ze indienst van Jutta. |
![]() |
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests) | |
|
|